سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت روندآب آذر از سال 1390 با بکارگیري پرسنل مجرب و فنی، همکاري با مشاوران متخصص، فعالیت خودرا در زمینه طراحی واحداث تصفیه خانه هاي آب و فاضلاب آغاز نموده و این حوزه را یکی از زمینه هاي اصلی کسب وکار و فعالیت خود قرارداده است، که در ذیل شرح مختصري از این پروژه ها ارائه شده است.

  • طراحی و اجرای تصفیه­ خانه آب مجتمع آبرسانی قلعه شهرستان عجب­شیر

پروژه مذکور به جهت تصفیه آب آشامیدنی روستاهای مجتمع آبرسانی قلعه شهرستان عجب­شیر (هفت روستا) طراحی و اجرا شده است. فرایند اصلی تصفیه آب، شامل؛ هوادهی، ته­نشینی، فیلتراسیون و کلرزنی می­باشد و در این فرایند یون­های مازاد از قبیل؛ آهن و منگنز از آب حذف گردیده و آب تصفیه شده توسط ایستگاه پمپاژ احداث شده به مخازن آب روستاهای هدف، هدایت می­باشد. این پروژه در سال 1391 آغاز و عملیات اجرایی آن در سال 1393 به اتمام رسیده است. لازم بتوضیح است طراحی، تهیه و تامین کلیه تجهیزات موردنیاز و اجرای پروژه برعهده شرکت روندآب­ آذر بوده است.

  • طراحی و اجرای سیستم هوادهی آب انتقالی از چاه­های مهاباد

با عنایت به وجود گاز دی­ اکسیدکربن در آب آشامیدنی شهر مهاباد،که از چاههای حفر شده در نقاط مختلف شهر تامین می­گردد ،طراحی و اجرای سیستم هوادهی آب انتقالی از چاههای مهاباد با دبی 200 لیتر در ثانیه، بمنظور حذفدی­ اکسیدکربن، به این شرکت واگذار گردیده است. این پروژه از خرداد سال 1393 آغاز و عملیات اجرایی آن در سال 1396  خاتمه یافته است.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

Enter your keyword